Lion Lash Box
Tuotetiedot
Arvio 5.00 5:stä perustuen 3 asiakkaan arvotukseen.
(3 asiakasarviota)
69,90€ 34,95€
Säilytä ripsesi tyylikkäästi ja nopeuta työtäsi Lion Lash Boxin avulla! Yhdessä rasiassa on viisi liuskaa, joihin voit kiinnittää ripsirivit valmiiksi.
Vain 1 varastossa
Arvostelut (3)
3 arvostelua tuotteelle Lion Lash Box
Lisää arvostelu Peruuta vastaus
Katso myös
Silikoniripsiharja 1 kpl
Silikoniset ripsiharjat ovat hellävaraisin vaihtoehto ripsien harjaukseen. Harja ei takerru ripsiin, vaan erottelee ripset helposti toisistaan. Harjan voi myös puhdistaa vedellä, jolloin hygienia ripsien harjauksessa säilyy.
Chrissanthie -voide
Kosteuttava Chrissanthie -silmänympärysvoide, joka sopii käytettäväksi ripsienpidennysten kanssa.
Glue Stop
Glue Stop on aine, joka estää ripsilimaa kulkemasta ylös pitkin volyymiviuhkaa, mikä aiheuttaa viuhkan sulkeutumisen. Glue Stopin avulla saat viuhkasi pysymään kauniina ja aukinaisina ja se toimii kaikkien ripsiliimojemme kanssa. Tämä tuote on siis erinomainen apuväline kuitujen viuhkoitukseen.
Käyttöohjeet:
1. Levitä ainetta mikroharjalla ripsinauhaan noin 1mm päähän ripsirivin pohjasta.
2. Tee viuhkoja normaalisti
Chrissanthie foam
Rating:
Arvosteltu 4.50 / 5
Silmälääkärien hyväksymä puhdistusvaahto silmäluomelle, joka sopii erityisesti ripsienpidennysten puhdistukseen.
Ripsien ja silmäluomen päivittäinen pesu on tärkeää erityisesti ripsienpidennysten kanssa. Huolellinen pesu ehkäisee tulehduksilta ja puhtaassa silmässä pidennykset pysyvät huomattavasti paremmin.
23,90€
Lue lisää
Silver- erottelupinsetit
Laadukaat ja kevytjännitteiset erottelupinsetit. Näillä terävillä erottelupinseteillä erottelet luonnonripset toisistaan helposti ja nopeasti.
13,90€
Lue lisää
LION LASH MOUSSE, 10KPL
Lion Lashesin innovatiivinen ja pitkään kehitetty ripsimousse on vihdoin täällä! Lion Lash Mousse on ihanteellinen ripsivaahto, jolla poistat meikin, lian, bakteerit kuin muutkin epäpuhtaudet silmistä. Tuote sopii käytettäväksi niin silmiin kuin muuallekin kasvoille ja toimii tehokkaasti kuivattamatta ihoa. Lash Mousse ei kirvele silmässä vaan jättää todella raikkaan tunteen virkistäen koko kasvoja.
Lash Mousse sopii käytettäväksi niin hoitolassa kuin kotihoidossakin ja tuotteen säännöllinen käyttö parantaa huomattavasti ripsienpidennysten pysyvyyttä. Tyylikäs pakkaus on myös suunniteltu otettavaksi mukaan esimerkiksi lennolle nimittäin sen voi kokonsa puolesta pakata käsimatkatavaroihin.
Ripsiharja 1 kpl
Ripsien harjaamiseen ripsien laitossa tai kotona.
Puhdistustikut 50 kpl
Monikäyttöiset, nukkaamattomat puhdistustikut. Puhdistustikuilla meikinpoisto silmän alueelta on helppoa ja vaivatonta, sillä ripsiin ei takerru nukkaa. Tuote sopii erityisesti ripsienpidennysten käyttäjille.
Puhallin
Rating:
Arvosteltu 5.00 / 5
Kuminen puhallin ripsiliiman kuivaukseen. Väri pinkki.
Puhdistuslaput
Nukkaamattomat ja monikäyttöiset puhdistuslaput sopivat kaikkiin kosmeettisiin käyttötarkoituksiin niin hoitolassa kuin kotonakin.
Puhdistuslapuilla puhdistat helposti niin liimapullon, pinsetit kuin muutkin työvälineet.
Sini Länsman –
Ripset pysyy suojassa pölyltä ja lialta.
rose –
high quality and beautiful box
rose –
pretty